Lõikelauad

Valmistame oma lõikelauad vaid väärispuidust- tugevast tammest ning valikus on hetkel 4 erinevat suurust: VÄIKSEKE, KESKMINE, PIRAKAS, KUNINGLIK ning ka erikujuga MINIMAL. Nii keskmist, pirakat kui ka kuninglikku lõikelauda on võimalik tellida ka freesitud äärega, mis aitab ära hoida erinevate toidumahlade valgumist lauale.
Samuti on meil suur valik olemasolevaid kujundusi, mida saab isikupärasemaks muuta oma sõnumitega ehk kui sulle kujundusel nt pilt meeldib, kui soovid teist teksti, siis saab ka seda üldjuhul teha. Kuid kui sul on erikujunduse soov ehk soovid lõikelauale oma ettevõtte logo, kujutist, sõnumit või hoopisiki Sinu enda kujundatud kujundust või näiteks tavalist PAINT’s või paberile joonistatud joonistust, lisandub lõikelaua hinnale 15,00€. Sellisel juhul kirjuta meile info@maerand.com ning Sul on võimalik seesuguse tellimuse eest tasuda arve alusel.

NB! Me ei tooda lõikelaua toorikuid, vaid need on meie tooted, toodang ning me lisame neile alati ka oma logod. Signeerime need. Seetõttu ei saada me oma tootmishoonest välja ühtegi toodet ilma oma logodeta. K.a ka siis, kui on tellitud kliendi poolt temapoolse logo graveerimine lõikelaudadele. Kui aga soovid meie logodeta lõikelaudu, on see lisatasuna +3€/lõikelaud või lihtsalt suurema koguse tellimisel koostame hinnapakkumise seda soovi arvestades.

Selleks, et Sinu lõikelaud püsiks ilus pikka aega, paneme iga lõikelaua tellimusega kaasa ka flaieri, millel on kogu vajalik info puidust lõikelaua hoolduse kohta.
Meie puidust lõikelaua ABC on kättesaadav ka meie blogist või näiteks Kodu & Aed veebiportaalis.

Lisaküsimuste korral kirjuta info@maerand.com või helista +372 5695 9677

Näitan kõiki 3 tulemust