KIIRTELLIMUSE TASU

25.00

Hindame oma aega väga ning seetõttu planeerime oma tellimuste täitmist alati nii, et tellimuste täitmine toimuks võimalikult efektiivselt ning võimaliku väikseima materjalikuluga. Kuna me ei valmista tellimusi n-ö ükshaaval, vaid et tootmine oleks efektiivne, valmistame mitut sarnast tellimust korraga. Seetõttu võtabki olenemata tellitud toodete olemuselt või kogusest tellimuste täitmine umbes kaks-neli nädalat, kui mitte rohkem.
Kuid kuna me kõik oleme siiski lihtsalt inimesed ja tihtilugu ei planeeri piisavalt oma toimetusi või asju ette just näiteks kiire elutempo pärast, on inimlik, et soolaleivale või sünnipäevale minnes jääb see kingitus kuidagi viimasele minutile või üldse avastame selle liiga hilja. N-ö “eile oli juba vaja” olukord. 🙂

Siinkohal olemegi erandkorras oma tellimuste vahele võtnud ka n-ö kiirtellimusi.

Kiirtellimuste all mõtleme tellimusi, mis on vaja teieni toimetada vähem kui nädalaga-kuni nädala ajaga või meiega koos kokkulepitud ajaks.

Kuna me paneme Sinu kiirtellimuse täitmiseks kõik teised tellimused n-ö pausile ning hiljem, et need pausilolevad tellimused õigeks ajaks valmis saaksid, peame seda tihtilugu tegema oma une ja pere arvelt. Seetõttu kuna me teeme omalt poolt kõik, et Sinu tellimus jõuaks Sinuni soovitud ajaks, on kiirtellimusel ka tasu. Tasu, mis lisandub Sinu soovitud toodete maksumusele, on 25 eurot.

Kiirtellimustasu eest:
saad oma tellimuse Sinule sobivaks ajaks;
saad oma tellimuse tavapärasemalt kiiremini (tavaline tellimuste täitmise aeg u 2-4 nädalat);
teeme omalt poolt kõik, et Sinu tellimus jõuaks Sinuni õigeks ajaks ning
Sa ei pea minema soolaleivale, sünnipäevale või mõnele muule tähtsale üritusele tühjade kätega 🙂

Kui Sa soovidki oma tellimust kiirtellimuse korras, lisa ostukorvi  lisaks soovitud toodetele ka KIIRTELLIMUSE TASU, lisa juurde ka daatum, mis ajaks hiljemalt peaks tellimus Sinuni jõudma (lisa see lahtrisse “Lisainfo-Märkused tellimuse kohta”) ning vormista ost vastavalt ostukorvi juhistele.

NB! Mänguasjakastide kiirtellimisel on lisatasu 25€ asemel 50€, sellisel juhul lisa ostukorvi toode “MÄNGUASJAKASTIDE KIIRTELLIMUSE TASU”. Kiirtellimusena EI SAA tellida peegelakrüülist tooteid, sest me ei hoia laos suurtes kogustes antud materjali.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.