Tammest lõikelaud (erinevad suurused)

20.0060.00

Lihtne ja minimalistlik tamme liimpuidust valmistatud lõikelaud, mis on kahtlemata praktiline kui ka väga ilus detail igas köögis. Lõikelaud sobib suurepäraselt ka toidu serveerimiseks olles pidulaual silmailuks toidu serveerimisel. Lõikelaua muudab isikupäraseks Sinu poolt valitud kujundus, mille graveerime lõikelauale. Oleme siia näidistena lisanud 45 kujundust. Iga kujunduse saab muuta veelgi personaalsemaks. Nt saab juurde lisada kingisaaja nime või midagi muud meelepärast. Enne graveerimist saadame kliendile kujunduse kinnitamiseks. Kui olemasolevatest kujundustest sobivat ei leidnud, kirjuta meile ja teeme Sulle sobiva! Lõikelaua hind sisaldab graveeringu graveerimist.

Suurused:
VÄIKSEKE 25 x 20 x 2 cm
KESKMINE 34,5 x 20 x 2 cm
PIRAKAS 44,5 x 30 x 2 cm
KUNINGLIK 44,5 x 30 x 3 cm

Lõikelaudu on võimalik tellida koos mahlatriibuga/mahlarandiga ehk kas freesitud äärega või ilma. Mahlarant on hea, sest see hoiab ära erinevate toidumahlade valgumise lõikelaualt tööpinnale. Mahlaranti saab teha kõigile, v.a VÄIKSEKE lõikelaud.

Iga lõikelauaga paneme kaasa ka lõikelaua hoolduse ABC, et Sinu lõikelaud säilitaks oma kauni välimuse pikaks ajaks. Lõikelaua hooldusest saad lugeda juba praegu SIIT

Pakkimine- Väikseke, Keskmise suurusega lõikelauad pakime kinkekarbi olemasolul karpi või siis pakkepaberisse, Pirakas ning Kuninglik pakkepaberisse.

Kirjeldus

Materjal: tamm
Viimistlusvahend: puiduõli

NB! Me ei tooda lõikelaua toorikuid, vaid need on meie tooted, toodang ning me lisame neile alati ka oma logod. Signeerime need. Seetõttu ei saada me oma tootmishoonest välja ühtegi toodet ilma oma logodeta. K.a ka siis, kui on tellitud kliendi poolt temapoolse logo graveerimine lõikelaudadele. Kui aga soovid meie logodeta lõikelaudu, on see lisatasuna +3€/lõikelaud või lihtsalt suurema koguse tellimisel koostame hinnapakkumise seda soovi arvestades.

Lisainfo

Mõõtmed -
Lõikelaua suurus

Keskmine, Keskmine freesitud äärega, Kuninglik, Kuninglik freesitud äärega, Pirakas, Pirakas freesitud äärega, Väikseke

Sulle võib meeldida ka…