MÄERAND GRUPI LUGU

Tagasi juurte juurde

Mäerand Grupi taga on kaks noort- Astra ja Ott, kes otsustasid linnaelu seljataha jätta, kolida tagasi oma armsasse kodukülla ning hakata meisterdama erinevaid puidust tooteid.

Esimesed tooted olid vanutatud stiilis täispuidust hoiukastid ja tammest lõikelauad graveeringuga. Nüüdseks on tootevalik mõnevõrra muutunud. Lõikelauad on jäänud, kuid vanutatud stiilis kastide asemel leiab tootevalikust hoopiski Eesti kõige ilusamad ja kvaliteetsemad mänguasjakastid.

Oma tooted valmistavad nad hoole ja armastusega, kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Ott näiteks ei lase mitte ühtegi toodet enne tarnida, kui ta ise sellega 100% rahul pole.

Meie eesmärgiks pole pakkuda turul kõige soodsamaid tooteid, vaid tooteid, mis on kvaliteetsed ja kauakestvad, isikupärased ning mis peegeldavad nende suurt hoolt ja pühendumist- tooteid, mis toovad rõõmu ja sära nii tellija kui ka meie endi silmadesse!

Meie väärtused

Usaldusväärsus. Oleme aus ja vastutusvõimeline partner. Seisame enda sõnade, tegude eest ning täidame lubatu. Oleme konfidentsiaalsed. Täidame oma kohustused ning ootame sama ka vastaspoolelt.

Avatus. Meie suhtlus on viisakas, vahetu ja läbipaistev. Oleme empaatilised, hoolivad, lugupidavad ning sõbralikud nii klientide, iseenda kui ka meie partnerite suhtes.

Kompetentsus. Tunneme end oma valdkonnas hästi, tegutseme alates 2015.aastast. Meie professionaalsuse tagab pidev investeerimine nii endasse kui ka meie seadmeparki.

Kvaliteet. Oleme uhked, et toodame ja pakume kvaliteetseid ja kauakestvaid tooteid. Teeme kõike suure pühendumisega. Õpime kogemustest, parendame ja areneme igapäevaselt.

Uuendusmeelsus. Oleme loovad – otsime uusi võimalusi. Oleme paindlikud – otsime probleemidele lahendusi. Lahendame probleeme.

Koostöö. Usume, et koos saab paremini. Oleme ühisele tulemusele orienteeritud. Pakume mentorlust, inspireerime teisi. Kaasame rõõmuga oma projektidesse nii sama kui ka muu valdkonna tegijaid, et üheskoos luua sünergiat ja edu. Väärtustame nii enda kui ka teiste aega ning oskusi.

Keskonnasõbralikkus. Toodame oma tooteid nii, et materjalikulu oleks võimalikult minimaalne ning allesjäänud tootmisjääke kasutame võimalikult palju uute toodete valmistamisel. Kasutame ka teiste ettevõtete tootmisjääke, et neist luua midagi uut ja kordumatut. Toodame päikeseenergiat nii enda tarbeks kui ka teistele. Taaskasutame toodete saatmiseks pakendeid ja tõstame ka oma klientide teadlikkust.

Toome tükike ehedat loodust Sinu koju!

Mäerand Grupp OÜ on Jõgevamaa “Väike ja tubli ettevõte 2020” . Antud kategoorias nomineeriti kokku 20 ettevõtet.