Puidust rongile/mänguasjale graveerimine

36.95

Kui Sul on plaan kinkida eriline ja personaalne kink ning Sul on olemas või plaanid osta puidust rongi või mõne muu puidust mänguasja, siis saame sellele mänguasjale lisada graveeringu, mis teeb mänguasja kingisaajale kordades erilisemaks ning isikupärasemaks! Või kui soovid lihtsalt oma mudilase mänguasjad personaalsemaks saada, aitame ka sel puhul!

Selleks pead Sa meile vaid oma puidust mänguasja saatma, nt kasutades pakiautomaate või tavaposti. Postikulu pead Sina tasuma ning tellimust vormistades lisame Ostukorvis juurde ka tagasisaatmise postikulu.

Kui soovid, et graveeriksime mitu mänguasja korraga, märgi toote koguseks Sinu mänguasjade arv.

Tellimust vormistades jäta kogu graveeritav info (sünniandmed, lapse nimi, mõni armas/südamelähedane sõnum/lause või midagi muud, mida soovid, et graveeriksime) Ostukorvis olevasse lahtrisse “Lisainfo tellimuse kohta” või saada vastavasisuline e-kiri meiliaadressile: info@maerand.com.

NB! Kui sulle on kingitud juba MEIE poolt graveeritud rongike nt vaid lapse nime või sünnikuupäevaga, siis soovi korral graveerime muu info (ala sünnikaal, pikkus jne) rongile juurde TASUTA! Täpsema info saamiseks kirjuta meile! ☺️ Kui soovid täislahendust ehk mänguasi+graveering, kirjuta meile 🤗

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…