Puidust nimepusle “Klassikaline” Sinu lapse nimega

16.5072.50

Materjal: 3mm vineer
Mõõtmed: pusle pikkus sõltub lapse nime pikkusest, kõrgus on 8-16cm (sõltuvalt sellest kas on ühe- või mitmenimeline)
Viimistlusvahend: looduslik ja ohutu mööblivärv, mis on mänguasjade valmistamiseks mõeldud
Tähe kõrgus: 6cm
Nimepusle tähed on viimistletud/värvitud vaid esiküljelt ja viimistletud on ka tähtede alune pind. Tähtede tagumine pool on nat.puidutooni.
NIMEPUSLE LISAD:
Nimepuslele on võimalik graveerida erinevaid asju- sünniandmeid esiküljele koos pisikeste detailidega või ilma, vahvat õnnesoovi, luuletust pusle tagumisele küljele, lihtsalt pisikesi detaile esiküljele või ka pilti mõnest vahvast tegelasest (jänku, mõmmi jne). Lisaks sellele on võimalik puslele teha ka sõrmeaugud, et tähti oleks pesadest lihtsam välja võtta kui ka tagasi panna.
Jäta meile allolevasse lahtrisse lisainfo:
* lapse nimi;
* värvitoonid (vt. vali need meie olemasolevate värvide värvitoonidest või vali toonid näidispiltide järgi. Nt “soovin samade toonidega nagu Elli Brit” jne)
Tootekood: - Kategooria: Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Puidust nimepusle on isikupärane mänguasi Sinu lapsele, mis aitab tal lihtsasti ja lõbusalt selgeks õppida oma nime ning arendada mitmesuguseid vajalikke oskuseid ka seeläbi. Puidust nimepuslega arenevad lapse motoorikaoskused, aitab tal selgeks õppida värve ja kujundeid ning aitab selgeks saada nii oma nime häälduse kui ka kirjapildi.
Meie nimepusle on kiidetud mitmete logopeedide poolt nimepusle kirjastiili- selle tähtede selguse ning lihtsuse poolest, mis ei aja lapsi segadusse ja aitab neil tulevikus ka kogu tähestiku seetõttu selgeks saada, sest tähtedel pole segavaid kaunistusi või eriskummalisi kujundeid, mis neid tulevikus tähtede õppimisel segadusse võiks ajada.
Nimepusle on valmistatud suure hoolega- kõik tähed on käsitsi lihvitud kui ka värvitud. Käsitsi on ka pusle välisküljed lihvitud ning peale lihvimist käega üle äärte nn silitatud, et mingisuguseid puidupinde puslel ei oleks. Kõik tähed on viimistletud mööblivärviga, mis on ohutu keskkonnale ja tervisele- värvil on Põhjamaade Luigemärk ja Eesti Allergialiidu tunnustus ning on sobilik laste mänguasjade värvimiseks.
Nimepusle on sobilik vanuses 0-3 eluaastat ning on ideaalne kingitus katsikukingiks, sünnipäevaks, jõuludeks, baby shower’i kingiks tulevasele emale või lihtsalt lastetoa sisustuselemendiks, et tuba veelgi erilisemaks muuta.
Läbi mängu nimi selgeks!

Lisainfo

Nimetähtede arv

10 nimetähte, 11 nimetähte, 12 nimetähte, 13 nimetähte, 14 nimetähte, 3 nimetähte, 4 nimetähte, 5 nimetähte, 6 nimetähte, 7 nimetähte, 8 nimetähte, 9 nimetähte

Graveering nimepuslele

Ei soovi graveeringut, Pildi graveering esiküljele, Pisikesed kujundid esiküljele, Sünniandmete graveering esiküljele, Teksti graveering tahaküljele

Sulle võib meeldida ka…