Puidust jõuluehe “Graveering”

(1 ülevaade)

4.00

Graveeringuga jõuluehe on olnud juba paar aastat meie klientide üheks lemmikuks. Tellinud on neid nii eraisikud kui ka paljud ettevõtted. Nimed jõuluehtele graveerime, kuid näiteks ettevõtted on tellinud ka oma logoga ehte või siis lisaks logole oleme ehtele graveerinud ka mõne armsa jõulusoovi või muud sobilikku. Seega võimalusi on mitmeid, mida antud ehtele graveerida!

Materjal: 3mm kasevineer
Jõuluehte läbimõõt on umbes 9cm
Üldjuhul kasutame graveeringuga jõuluehetel kindlaid kirjastiile, kuid kuna meile meeldib katsetada erinevaid ja tihtilugu oma kõige uuemaid kirjastiile, võivad graveeringuga jõuluehete kirjastiil erineda e-poes näidispildil olevast. Kuid kui soovid kindlasti näidispildil oleva kirjastiiliga ehteid, jäta meile sellekohane info Ostukorvis lahtrisse Märkused tellimuse kohta.

Sel aastal oleme siia piltide sekka lisanud ka antud ehete kujundused. Seega kui on soov mõne kindla kujunduse järgi, millised ehted olema peavad, siis saad need valida pildil olevate järgi. Kui aga kindla kujunduse soovi pole, valime ehete kujundused ise.

Antud ehet on võimalik tellida tavalise puidutooni (kasevineeri toon) asemel järgmiste värvitoonidega:

x vaskne
x kuldne
x kuldne glitter
x hõbe
x hõbedane glitter

Ei soovita valida värvitoonideks tumedamaid toone (musta, punast), mida ka värvitoonide nimekirjas siin ei ole. Seda seetõttu, et graveering ei pruugi nähtav jääda.

OSTUKORVIS OLEVASSE LAHTRISSE “MÄRKUSED TELLIMUSE KOHTA” JÄTA MEILE VAJADUSEL JÄRGMINE LISAINFO:
x  värvitoon (kui erisoove pole, valmistame nat.puidutooni ehted);
x  nimi/tekst või muu sobilik;
x  kas soovid nime/teksti kirja-või trükitähtedega (kirjatähted- Astra, Ott, Otto; trükitähed (ASTRA, OTT, OTTO).  Kui selles suhtes ongi erisoove, kirjuta nimi vastavalt- kirjatähtedega (Astra, Ott, Otto) või trükitähtedega (ASTRA, OTT, OTTO). Kui erisoove nimede suhtes pole, teeme ehted kirjatähtedega;
x  kas on erisusi kirjastiili suhtes– kui Sul on oma kindel kirjastiil, jäta kirjastiili nimi; kui erisoove kirjastiili suhtes pole, valime kirjastiili ise. Kui aga soovid täpselt sama kirjastiili, mis on näidispildil, anna sellest teada;
x  meelepärase kujunduse number või numbrid (kui on kindel soov saada mõnda konkreetset kujundust- kui pole vahet, jäta kujunduse numbrid lisamata ja valime need ise);
x  jäta ka kõikvõimalik muu lisainfo tellimuse kohta, mida Sa arvad, et me peaksime teadma– ala kui on soov tellimus kätte saada mingiks kindlaks ajaks (nt vaja jõuluehted saata veel enne jõule välismaale või ehteid on vaja mõneks kindlaks ürituseks).

 Kindlasti vali enne toote Ostukorvi lisamist ka ehete kogus
(ehete kogus = nimede arv Sinu nimekirjas või lihtsalt mitut ehet soovid)!

1 arvustus tootele Puidust jõuluehe “Graveering”

  1. Irma Ots

    5.punkti väärilised tooted

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.