Puidust jõuluehe “Lipsukesega kuulike”

3.50

Materjal: 3mm kasevineer
Jõuluehte läbimõõt on umbes 9cm
Üldjuhul kasutame graveeringuga jõuluehetel kindlaid kirjastiile, kuid kuna meile meeldib katsetada erinevaid ja tihtilugu oma kõige uuemaid kirjastiile, võivad graveeringuga jõuluehete kirjastiil erineda e-poes näidispildil olevast. Kuid kui soovid kindlasti näidispildil oleva kirjastiiliga ehteid, jäta meile sellekohane info Ostukorvis lahtrisse Märkused tellimuse kohta.

Antud ehet on võimalik tellida tavalise puidutooni (kasevineeri toon) asemel järgmiste värvitoonidega:

x vaskne
x kuldne
x kuldne glitter
x hõbe
x hõbedane glitter

Ei soovita valida värvitoonideks tumedamaid toone (musta, punast), mida ka värvitoonide nimekirjas siin ei ole. Seda seetõttu, et graveering ei pruugi nähtav jääda.

OSTUKORVIS OLEVASSE LAHTRISSE “MÄRKUSED TELLIMUSE KOHTA” JÄTA MEILE VAJADUSEL JÄRGMINE LISAINFO:
x  värvitoon (kui erisoove pole, valmistame nat.puidutooni ehted);
x  nimi/tekst või muu sobilik;
x  kas soovid nime/teksti kirja-või trükitähtedega (kirjatähted- Astra, Ott, Otto; trükitähed (ASTRA, OTT, OTTO).  Kui selles suhtes ongi erisoove, kirjuta nimi vastavalt- kirjatähtedega (Astra, Ott, Otto) või trükitähtedega (ASTRA, OTT, OTTO). Kui erisoove nimede suhtes pole, teeme ehted kirjatähtedega;
x  kas on erisusi kirjastiili suhtes– kui Sul on oma kindel kirjastiil, jäta kirjastiili nimi; kui erisoove kirjastiili suhtes pole, valime kirjastiili ise. Kui aga soovid täpselt sama kirjastiili, mis on näidispildil, anna sellest teada;
x  jäta ka kõikvõimalik muu lisainfo tellimuse kohta, mida Sa arvad, et me peaksime teadma– ala kui on soov tellimus kätte saada mingiks kindlaks ajaks (nt vaja jõuluehted saata veel enne jõule välismaale või ehteid on vaja mõneks kindlaks ürituseks).

 Kindlasti vali enne toote Ostukorvi lisamist ka ehete kogus
(ehete kogus = nimede arv Sinu nimekirjas või lihtsalt mitut ehet soovid)!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…