Instagram Story’de käsiraamat

39.00

Olen kokku pannud väga praktilise ning detailse käsiraamatu Instagram Story’de kohta. Antud käsiraamatusse olen koondanud kõik oma nipid, teadmised seoses Instagram Story’dega.
Käsiraamatust saad teada:

 • Mis on Instagram Story’d?
 • Miks Story’d on olulised?
 • Kuidas leida enda brändile sobiv värvid ja/või värvipalett, kirjastiilid- ühtne stiil, mis eristab Sind teistest ja Sind jälgijatele meelde jätab.
 • Millised on Story-funktsioonid? Interaktiivsed kleebised jm funktsioonid, mida Story’des kasutada.
 • Millised on Story’de sisutüübid? Mida neis kajastada?
 • Kuidas tõsta Story’de levikut ja kaasatust, vaatamiste arvu?
 • Mis on storytelling ja miks see hea on? Kuidas seda teha?
 • Kuidas müüa Story’de vahendusel oma tooteid/teenuseid?


+ BOONUS
: lisaäpid, mida Story’de kujundamisel kasutada.

Käsiraamatus on kokku 73-lehekülge. Allalaaditav digitaalne toode. Käsiraamatu saad peale tasumist endale kirjaga meilile, kus siis lingile klikkides saad selle alla laadida PDF-failina.

See on ühekordne investeering, kuid piiramatu ligipääs. Käsiraamat jääb alatiseks Sulle ja sellega ei kaasne ühtegi lisatasu.

Hind sisaldab käibemaksu 22%. Tasuda on võimalik ka 3-osas.

Kui Sul tekib lisaküsimusi, võta minuga julgesti ühendust kas Instagram’i DM-vahendusel või saada mulle kiri astra@maerand.com.

NB! Panen Sulle südamele, et antud käsiraamatu jagamine ärilistel eesmärkidel või muul viisil, mis rikub autoriõigusi ja on rangelt keelatud. Lubamatuks loetakse ka käsiraamatu muutmine, kohandamine või selle kasutamine ärilistel eesmärkidel ilma autori kirjaliku loata.

Kategooria:

1 arvustus tootele Instagram Story’de käsiraamat

 1. Maarja Mitt-Pichen

  “Osalesin Astra veebiseminaril, et õppida paremini navigeerima Instagrami storyde maailmas. Ennekõike huvitas mind praktiline osa, kuidas teha atraktiivseid, köitvaid ja stiilseid storysid (nagu Astral endal). Lisaks sellele, et Astra näitas reaalajas, kuidas storysid kujundada ja milliseid tehnilisi abivahendeid selleks kasutada, sain väga palju kasulikku infot storyde funktsiooni kohta üldisemalt. Veebinari osana jõudis minuni Astra ülipõhjalik ja kaunilt kujundatud Instagrami storyde käsiraamat – tõeline kingitus, mida ma ei osanud oodata! Käsiraamat on mulle heaks kaaslaseks, kui mõni oluline asi meelest on läinud. Mind võlus Astra põhjalikkus ja hea maitse ning rahulik esitlusstiil veebiseminaril. Olen väga rahul, et osalesin ja soovitan soojalt Astra tegemistel silma peal hoida!”

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…