Sinu Instagram’i konto audit

150.00

Vaevad pead, kuidas enda Instagram’i kontole sisu luua? Postitad ja postitad, kuid mitte mingisuguseid tulemusi ei anna? Müüki nagu on, aga liiga vähe? Kui soovid teada, milles asi ja minupoolset hinnangut juba tehtule, võtan ette Sinu IG-konto ning aitan seda muuta!

MIDA MA TEEN?

Analüüsin, kaardistan Sinu kitsaskohad ning annan selle põhjal edasised soovitused, selgitused koos näidetega, mida muuta, mis juba on hästi jne. Annan konkreetseid ja praktilisi soovitusi, kuidas täiustada oma Instagram’i kontot, sealhulgas BIO, profiilipilt, sisu kvaliteet ja muid olulisi elemente, mida võiks järgida, et tõsta konto atraktiivsust ja tõenäosust jälgijate kasvuks. Koostan juurde ka n-ö näidisfeed’i (max 9 postitust), mille alusel saad edasi minna, saad uusi mõtteid, kuidas edasi siit minna. Antud 9 postitust sisaldavad postituse pealkirja/ideed/mõtet, näidispilti ning soovituslikke CTA’sid.

Analüüsi koostan Sulle pdf-failiformaadina ning tegemist on virtuaalse tootega. Auditi hinnaks on 150€ ja see sisaldab käibemaksu 22%. Olemas on 3-osas tasumise võimalus (tutvu makseviisidega Ostukorvis).

Jäta allolevasse lahtrisse enda IG-kontonimi (või URL). Lisa juurde ka oma konto eesmärk, kes on Sinu sisu sihtrühm ja muu lisainfo, mida arvad, et peaksin konto analüüsimisel teadma. Kui mul peaks tekkima veel lisaküsimusi, võtan Sinuga ise ühendust.

Kirjeldus

Milleks teostada aeg-ajalt oma Instagram’i kontole auditit?

Sotsiaalmeediaturundus tundubki ilmselt paljudele üsna lihtne, sotsiaalne ja lõbus, kuid paraku nii paljud ettevõtted, isiklikud brändid jõuavad mingil hetkel just sellisesse olukorda, kus tuleb justkui tupik ette ning on näha, et kontoga ei saavutata enam soovitud eesmärke- olgu selleks siis jälgijaskonna kasvatamine, seeläbi toodete/teenuste müük, kliendibaasi loomine või misiganes eesmärk sots.meediaplatvormil on.

Seetõttu tulekski pöörduda n-ö kõrvaltvaataja poole, kes aitab olukorda kaardistada ning selgusele saada, mis selle tupiku tekitas, kuidas sellest välja murda ning mida edaspidi teha võiks, et eesmärgid saaksid täidetud ning Instagram’i konto jälle hoo sisse.

Kelle jaoks on Instagram’i audit?

  • Kui oled millegi pärast jõudnud tupikusse ja mõtled, kuidas sealt välja saada
  • vajad juhendamist, kuid päris 1:1-le konsultatsiooni ei soovi, vaid soovid lasta see audit professionaalil teha aja kokkuhoiu mõttes
  • soovid optimeerida oma kontot
  • soovid sisuanalüüsi
  • soovid uusi mõtteid sisule, kuidas edasi, milliseid postitusi edaspidi teha ja palju muud.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.