Nutifotograafia koolitus

155.00

EELREGISTREERIMINE!!
Selleks, et saaksin kaardistada nutifotograafia huvilised, toimub hetkel vaid eelregistreerimine. Täpne koolituse toimumisaeg selgub. Koolituse toimumiskohaks saab olema Tartu linn. Eelregistreerida saad SIIN.

Koolituse kestvus: u 4h, sisaldab kohvipausi.
Koolituse toimumiskoht: Tartu linn
Koolituse toimumisaeg: selgub
Kellele: antud koolitus on mõeldud (väike)ettevõtjatele, turundusspetsialistidele, sotsiaalmeediahalduritele, sisuloojatele ja kõigile neile, kes tunnevad huvi nutifotograafia vastu ja soovivad oma nutitelefonist võtta maksimumi
Koolitusele kaasa võtta lisaks heale tujule kindlasti ka nutitelefon, soovi korral ka märkmik/pliiats või sülearvuti.

Koolituse sisu:

  • sissejuhatus nutifotograafiasse, tutvumine telefoniga
  • valgus ja selle olulisus
  • kompositsioon ja selle olulisus
  • pildistamise “võtteplats” tootepiltide tegemiseks
  • pildid sots.meediasse
  • piltide töötlemine telefonisiseselt ja mobiilirakendustega
  • kokkuvõte

Kogu koolituse vältel jagab koolitaja lähtuvalt enda kogemusest praktilisi nippe pildistamise kohta ning toimub paraleelselt teooriaga praktiline osa ehk koheselt rakendame uued teadmised praktikasse ning osalejad saavad oma küsimustele kohe ka vastused. Lisaks saab iga osaleja virtuaalsel kujul endale koolituse sisust töölehe, mis on justkui konspekt kõige olulisega, et osaleja saaks hiljem rahulikult omas tempos teemat mõtiskleda/uusi teadmisi omistada.

Hind sisaldab käibemaksu 22%, kohvipausi, digitaalset konspekti, mis saadetakse hiljem igale osalejale. Võimalik tasuda ka e-arve alusel, sellisel juhul saata vastavasisuline kiri info@maerand.com.

Eelregistreerida saad SIIN.
Antud eelregistreerimisvormi täitmisel ja selle ära saatmisel ei ole Sa kohustatud hiljem antud koolitust ostma, vaid antud küsimustiku eesmärgiks on kaardistada koolituse huvilised ja selle alusel paika panna toimumiskoht kui ka aeg. Küll aga oleks äärmiselt tore, kui Sa otsustad koolitusest osa võtta- oled kahtlemata oodatud!

Igat registreerijat teavitab koolitaja personaalselt koolituse toimumise kohta. Koolituse eest tasumine toimub Mäerand Grupp OÜ arvelduskontole. Täpsem makseinfo saadetakse hiljem, kui toimumiskoht ja aeg on kindel. Läbi maerand.com e-poe kaudu koolitust ostes on võimalik tasuda ka kolmes võrdses osas. Erinevate makseviisidega on võimalik tutvuda hiljem antud e-poe Ostukorvis.

 

Kirjeldus

Koolitaja on Astra Mäerand, IG konto @astramaerand, kes on üle 6 aasta pildistanud ja filminud kogu oma sotsiaalmeedia visuaalse poole vaid nutitelefoniga, seejuures ka ettevõtte tootepildid ja ka -videod nii kodulehele e-poodi kui ka ettevõtte sots.meediakanalitele.

Lisaks on Astra ka sisulooja, kelle nutitelefoniga pildistatud visuaale on kasutanud mitmed Eesti brändid enda ettevõtete reklaamimiseks. Astra täiendab pidevalt enda teadmisi ja oskuseid nutifotograadia teemal ning praktiseerib igapäevaselt pildistades sisu enda sots.meediakanalitele, ettevõtte e-poodi kui ka jäädvustades erilisi hetki koos lähedastega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.