Digiraamat Instagram’i filtrid Story’dele ja Reel’dele

9.99

Olen kokku pannud väga põhjaliku digiraamatu Instagram’i filtrite kohta, mida saad kasutada oma Story’des kui ka Reel’des. Olen lisanud juurde ka õpetuse, kuidas üldse filtreid leida ja endale salvestada kui ka iga filtri juurde lühikirjelduse, mida filter teeb ning osadele ka kasutussoovituse.

Antud digiraamat sisaldab:

  • Kuidas filtreid leida ja neid salvestada?
  • 50+ erinevat Instagram’i filtri nime, lühikirjeldust kui ka osade filtrite kasutussoovitust

Digiraamatus on kokku 56-lehekülge. Allalaaditav digitaalne toode. Digiraamatu saad peale tasumist endale kirjaga meilile, kus siis lingile klikkides saad selle alla laadida PDF-failina.

See on ühekordne investeering, kuid piiramatu ligipääs. Digiraamat jääb alatiseks Sulle ja sellega ei kaasne ühtegi lisatasu.

+ BOONUS. Tegemist ühekordse investeeringuga, kuid plaanin antud digiraamatut regulaarselt täiendada ning neile, kes minult antud digiraamatu juba soetanud, saavad uuendustega digiraamatu iga kord endale meilile.

Hind sisaldab käibemaksu 22%.

Kui Sul tekib lisaküsimusi, võta minuga julgesti ühendust kas Instagram’i DM-vahendusel või saada mulle kiri astra@maerand.com.

NB! Panen Sulle südamele, et antud digiraamatu jagamine ärilistel eesmärkidel või muul viisil, mis rikub autoriõigusi ja on rangelt keelatud. Lubamatuks loetakse ka digiraamatu muutmine, kohandamine või selle kasutamine ärilistel eesmärkidel ilma autori kirjaliku loata.

Kategooria:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…