Mänguasjakast “Vikerkaar”

110.00130.00

Materjal: 18 mm männipuu liimpuit, detailid 3mm vineer
Viimistlusvahend: looduslik ja ohutu mööblivärv
Kasti välimõõtmed: 70 x 40 x 41,8cm  (P x L x K koos kaanega)

LISAD MÄNGUASJAKASTILE:
Kui soovid kastile teist värvi kastikaant või kasti sisu, lisa Ostukorvi ka see toode: LISA: värvitud kaas või kasti sisu
Samuti on võimalik tavalise kaane asemel lisada hoopis maha tõstetav pehme kaas, selleks lisa Ostukorvi ka see toode: LISA: pehme kaas mänguasjakastile.

KOGU INFO KASTI KOHTA:
Kogu info kasti välimuse suhtes (mis värvi kasti väliskülg, millise nime kastile lisame, millised kujundid lisame jne) jäta allolevasse lahtrisse. Kui on muid erisoove kasti suhtes, palume enne tellimuse vormistamist meiega ühendust võtta, et uurida kas me saame Sinu erisoovi(d) täita. Nt kui mänguasjakast on mõeldud kingituseks, siis ole hea ja anna meile ka sellest kuupäevast teada.

Kirjeldus

Enne kasti kasutama asumist, palume aga lugeda alljärgnev tekst usinasti läbi. Antud lisainfo paneme Sulle ka mänguasjakasti tellimusega kaasa.

  • Kast on valmistatud täispuidust, täpsemalt 18mm okaspuu liimpuidust, mille tekstuuri läbivad üldjuhul mitmed oksakohad. Oksakohad tulevikus võivad hakata (aga ei pruugi) heledate toonidega viimistletud kastidel läbi kumama ja see on kahjuks paratamatus. Kasti lisaelemendid nagu nimed ja kujundid on laserlõigatud 3mm kasevineerist.
  • Kõik meie kastid on viimistletud loodussõbralike viimistlusvahenditega ning on ohutud nii Sulle kui ka Sinu väiksele mudilasele.
  • Kasti kaanele on lisatud amort/hing, mistõttu kasti kaas avaneb aeglaselt/kergelt ning jääb püstises asendis seisma. Küll aga ei sulgu kasti kaas samamoodi aeglaselt/pehmelt, vaid võib ilma kõrvalise abita kukkuda kiirelt ning kõva pauguga. Siinkohal mainime, et antud amordi/hinge eesmärgiks ei olegi kergelt sulguv funktsioon, vaid antud amordi/hinge eesmärgiks on hoida kasti kaant üleval. Seda selleks, et Sinu mudilasele mängu käigus kaas pähe ei kukuks, kui ta näiteks mänguhoos kastist midagi otsib või seal sees lihtsalt mürgeldab. Kasti kaane sulgemisel soovitame käega kaasa aidata ning seda tegevust ka lapsele õpetada. Lisaks, et ära hoida kõva pauku, võib panna kaanele ja kastile vilditud täpikesed, pehmendused- meie klientide soovitus, sest see pidi hästi toimima.
  • Kui tellisid ratastega kasti, siis antud rattad on kummist ega kahjusta Sinu põrandat. Kui aga tellisid ilma ratasteta, võid kastile alla kleepida mööblipehmendused, mis on saadaval igas suuremas ehituspoes.
  • Kastile lisatud köiest sangad on meie jaoks pigem atraktiivse välimuse saavutamiseks, mitte abivahendideks kasti tõstmisel. Tühja kasti võib nendega tõsta, kuid need pole sobilikud kasti tõstmiseks siis, kui kastis on sees rasked asjad.Köied on küll tugevalt nii naelte kui ka PVA-liimiga kinnitatud, kuid me ei julge lubada, et nende vastupidavus suurele raskusele oleks väga hea.
  • Kuna kast on valmistatud täispuidust, mis on pehme materjal, siis on antud materjal tundlik erinevatele kriimustustele, täketele jne.
  • Kui tellisid nt IKEA Kallax sarja riiulisse meie IKEA-hoiukastid/mänguasjakastid, siis pea meeles: jah, kuna kastid on täispuidust, on nad raskemad kui õlgkorvikesed, riidest või vineerist tehtud kastid, kuid nad on täiesti ohutud Sinu lapsele ning seda kartma ei pea! Meie enda kaheaastane Otto on antud kastides hoiustanud sünnist saadik oma mänguasju ning pole juhtunud kordagi midagi seesugust, et kastid kukuks tema varba peale või juhtuks midagi muud ohtlikku. Sama pole täheldanud ka meie kliendid, kes neid kaste on tellinud meilt aastate jooksul mitmeid. Kui last juba varakult õpetada, kuidas täispuidust kastidega ümber käia ning samuti ka tal beebieas silma peal hoida, ei juhtu Sinu lapsega mitte midagi. Meie enda poja puhul oleme juba väga varakult õpetanud, kuidas nende kastidega tuleb ümber käia ning ka seda, et kui tal on soov neid riiulist välja tarida, kaasaks ta meid sellesse tegevusse. Nüüd kui Otto meil juba peaaegu kolmene, saab ta nende kastide välja tõstmisega väga hästi iseseisvalt hakkama ja rõõm on näha, et meiepoolsed õpetused on tal siiani meeles ja kastide välja tõstmisel ei kiirusta ega ole ta ka hooletu. Just seetõttu arvame, et taolisel totral väitel, et meie valmistatud täispuidust IKEA kastid on ohtlikud, pole mitte mingisugust tõestust.

Lisaküsimuste korral pöördu kindlasti meie poole meile kirjutades info@maerand.com või võta meiega ühendust meie Facebook’i fännilehe kaudu @maerandgrupp

Lisainfo

Mõõtmed 70 × 40 × 41.8 cm
Rattad kastile

Ei soovi, Soovin rattaid

Köiest sangad/augud

Ei soovi köisi ega ka auke, Soovin köiest sangasid, Soovin pilvekujulisi auke, Soovin südamekujulisi auke, Soovin tähekujulisi auke, Soovin tavalisi auke

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…