MÜÜDUD! LÖGWOOD’i serveerimisalus “Eda”

90.00

Meie uue brändi LÖGWOOD verivärske serveerimisalus on valmistatud Eestis kasvanud tammest ja epoksiidvaigust. Iga serveerimisalus on valmistatud suure hoolega ning kasutatud vaid kvaliteetset epoksiidvaiku kui ka viimistlusvahendit, mis on ohutu nii Sulle kui ka toiduga kokkupuutumisel. Imeilus ja unikaalne serveerimisalus, mis loob omapära Sinu köögis ning millel toidu serveerimine toob silmailu ja wow-efekti ka igale pidulauale!
Igat serveerimisalust valmistame vaid ühe eksemplari ning seetõttu võid olla kindel, et Sinu serveerimisalust ei ole mitte kellelgi. Kordumatuks teeb ta juba ka kasutatava puidumustri kui ka epoksiidvaigu koguse/pigmendi tõttu.

1 LÖGWOOD’i serveerimisalus = 1 puu Eesti loodusesse

Mõõtmed: u 34,5 x 25 x 2 cm

Viimistlusvahend: looduslik ja ohutu puiduõli Rubio Monocoat brändilt
NB! Veel on viimistlusõliga viimistlemata, seega kui on soov peale saada ka mõni isikupärane graveering, on selleks võimalus. Kui graveeringut ei soovi, anna sellest tellimust vormistades meile Ostukorvi lahtris Lisainfo Märkused tellimuse kohta teada.

Mullid epoksiidvaiguosas ei ole defekt kuna tegemist on sisemiste mullidega ning need ei sega serveerimisaluse tavapärast kasutust.

Hind sisaldab käibemaksu (20%).

 

 

 

 

Laost otsas

Kirjeldus

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.