Personaalne võtmehoidja puidust ja naturaalsest nahast

15.0020.00

Personaalne võtmehoidja, mis on valmistatud nii meie kui ka teiste Eesti tootjate tootmisjääkidest ning on ideaalne kingiidee emadepäevaks emale, vanaemale, oma heale sõbrale või kaasale!
Tegemist keskkonnasõbraliku tootega, sest valmistamisel on kasutatud vaid nahatöödest alles jäänud naturaalse naha ribasid kui ka meie enda laserlõikusest alles jäänud vineeritükke, mis tihtilugu satuvad meil lihsalt ahju alla.

Valikus on nii kuusnurkne ja ringikujuline võtmehoidja. Naha värvitoonideks: pruun, must

Oleme valmis teinud mõned valmiskujundused, kuid vajadusel on võimalik nt teksti muuta (nt “vanaema” asemel hoopiski “ema” jne), sellisel juhul lisatasu ei lisandu. Kuid, kui soovid täiesti oma sõnumiga või kahepoolse graveeringuga võtmehoidjat, vali kujundus “Kujundus Eritellimus”. Antud kujundusega võtmehoidja on +5€ kallim. “Eritellimus” kujundusega saadame enne graveerimist ka kujundusfaili kinnitamiseks.

Materjalid: 3mm vineer, naturaalne nahk

Lisainfo

Võtmehoidja kujundus

Kujundus Eritellimus, Kujundus nr 1, Kujundus nr 10, Kujundus nr 11, Kujundus nr 12, Kujundus nr 13, Kujundus nr 14, Kujundus nr 15, Kujundus nr 2, Kujundus nr 3, Kujundus nr 4, Kujundus nr 5, Kujundus nr 6, Kujundus nr 7, Kujundus nr 8, Kujundus nr 9

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…