LISA: Pehme kaas mänguasjakastile

50.00

Kui soovid, et mänguasjakastil oleks kaas tavapärase asemel hoopis pehme istumisosaga, mis on pealt maha tõstetav, lisa antud toode koos mänguasjakastiga ka Ostukorvi.

Materjal: proloon, 18mm männi liimpuit, vineer ja puuvillane kangas
Hooldamine: soovitame pesta vaid käsitsi või siis tekstiilipesuriga.

PEALE OSTUKORVI LISAMIST:
Jäta meile info, missugust kangast soovid. Vt pilte olemasolevatest kangastest ning jäta meile kanga nimetus (nt. Roosa troopika) ☺️
Pane tähele! Kõiki kangaid on meil laos vaid ühe kasti jagu (kui pole märgitud teisiti)! Kui mõni on parasjagu laost otsa saanud, kustutame sellest kangast pildi alles siis, kui seda isegi kangapoest pole võimalik juurde osta. Teavitame Klienti, kui kangas pole enam saadaval. Kuid kui peakski soovitud kangas otsas olema ja selle järgi ikkagi soov, asendame selle sarnase kangaga. Rasmuse kastil ehk näidispildil olevat kolmnurkadega kangas pole saadaval. Vajadusel saame otsida selle sarnase! Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt ning nende intensiivsus sõltub kuvari seadetest. Pehmet kaant saab hetkel valmistada kõikidele kastidele, v.a “Gustav”; “Miina” ja “Ruben” kastidele. Kui ka neile saab pehmet kaant, anname teada. Antud kasti oleme proovinud teha ka koos tavapärase amordiga, kuid see kaas ei toimi antud amordiga selliselt nagu võiks. Seega me teeme pehme kaane alati pealt maha tõstetava.

Kui siit valikust sobivat kangast ei leidnud, jäta meile märksõnad ja saame kangapoest selle järgi Sulle sobiva leida 🙂

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…