Me armastame seda, mida me teeme. Meie jaoks on oluline toota oma tooteid keskkonnasõbralikult ning et vahendid, mida me toodete valmistamisel kasutame, on looduslikud- ohutud nii meile, Sulle kui ka loodusele.

Meie tooted on keskkonnasõbralikult ning hingega toodetud kui ka viimistletud. Mäerand Grupp (edaspidi MG) peab väga lugu loodusest ning seetõttu kasutatakse toodete tootmiseks seadmeid, mis ei tekita suurt materjali raiskamist. Isegi kui tekib tootmisest näiteks puitlaastu või klotse, kasutab MG neid tootmishoone kütmiseks, paneb klotsidest/laua juppidest kokku mõne kastikese või kasutab puitlaastu koduses majapidamises elavatel kanadel allapanuks. Samuti kasutab MG toodete viimistlemisel looduslikke viimistlusvahendeid, mis on kasulikud nii Sinule kui ka meie loodusele!

Meie tooted on kauakestvadnaturaalsest puidust tooted on väga vastupidavad ning aastad lisavad neile vaid omapära. Toodete valmistamisel kasutame okaspuitu (kuusk, mänd), mis on kergemad kui lehtpuu. Küll aga kasutame lõikelaudade valmistamisel tugevat tamme, mis on küll raske, kuid mille muster on vapustavalt ilus. Puit on hea energiaga materjal, mis kiirgab teatud laadi soojust, loob koduse ning hubase elukeskkonna. Kui kannad hoolt puidust toodete eest, võid olla kindel, et meie tooted  või olgu selleks mõni muu puidust toode, kaunistab ja lisab omapära ka Sinu lastelaste kodudele. Lõikelaudadega paneme alati kaasa ka meie “Puidust lõikelaua ABC“, et tagada lõikelaua kaunis välimus pikaks ajaks.

Valmistame omanäolisi puitkaste, sest Eestis ei ole mitte ühtegi puitkastide tootjat, kelle toodetud puitkastid näeksid välja sellised nagu on MG puitkastid. Arvame, et juba meie toodetud kastide värvitoon ning viimistlus toob esile puidu parimad omadused ning neid kaunistav positiivne sõnum panem puidu elama ja toob kindlasti naeratuse Su näole! Puit ei muutu kunagi igavaks, sest tema vormikeel on nii mitmekesine. Me aga toome neid iseärasusi esile läbi erinevate tehnikate kui ka looduslike viimistlusvahenditega. Lisaks aitab positiivne sõnum kastidel meile aeg-ajalt meelde tuletada, kui ilus meie elu ikkagi on!

Meie tooted on unikaalsed, sest juba iga puu on ju erinev ja kiht-kihilt näitab oma iseloomu. Seetõttu pole ükski MG toode teise tootega üks ühele, vaid erineb juba oma puidumustri poolest. Puidus avalduvad nii looduse orgaanilised vormid, nagu näiteks jõevool kui ka inimese poolt kultiveeritud põldudele ja niitudele iseloomulik nelinurkne kuju. Siinkohal toome välja, et MG ei tooda masstoodangut, vaid kvaliteetset käsitööd, mille väljundiks on unikaalsed puidust tarbe- ja dekoratiivtooted. Paneme rõhku kvaliteedile, mitte kvantiteedile.

Meie hoiukastid on multifunktsionaalsed, sest neid on võimalik kasutada praktiliselt igal pool. Olgu selleks siis kas sisustuselement põhjamaiselt sisustatud kodus või lihtsalt mahlapudelite hoiustamisel keldris. MG valmistab erimõõtmelisi puitkaste, mis sobivad ideaalselt maitseainepakkide hoiustamiseks Sinu kööki või siis küttepuude hoiustamiseks kamina või ahju kõrvale. Valmistame ka eritellimusena vastavalt Sinu mõõtmetele puidust kaste.

Meie tooted on alati väga hea kingiidee, sest miks mitte viia oma sõbrale, tuttavale, koostööpartnerile üks vinge #mgpuitkast või mõni muu meie toode? Sa eristud oma kingiga teistest ning mis kõige parem- puidust kast on praktiline ja leiab kasutust kindlasti! Kasti võib panna ükskõik mida hing ka ei ihkaks.

Meie tooted on eestimaised ja MG toodetud tooteid ostes toetad Sa Eesti väikeettevõtlust ning mis kõige toredam- oma enda inimesi! MG tooted on toodetud Eestis Jõgevamaal, väikses Kääpa külas, kus kastivabrikus toimetavad kaks noort inimest, kes otsustasid stressitekitava linnaelu selja taha jätta ning tulla tagasi oma kodukülla ning teha seda, mida nad mõlemad väga armastavad!

Tutvu meie tootevalikuga
 SIIN