Selgitame, mida tähendab kiirtellimus meie jaoks ning miks selle eest lisandub 20,00€ lisatasu.

Nimelt, kui Sa esitad tellimuse meie mõistes “viimasel hetkel” ja me selle teistele tellimustele n-ö vahele võtame, tähendab see järgmist:

1) peame teiste tellijate tellimused n-ö ootele panema ning nende tellimuste kättesaamise aeg võib veelgi pikeneda- sellest tulenevalt võib meie maine aga saada kahjustada, kui me ei suuda tellimust täita lubatud ajaga;

2) kuna asume logistiliselt oma tootmisega kohas, kus lähim SmartPOST’i pakiautomaat asub u 40km kaugusel, Omniva aga u 20km kaugusel, siis selleks, et Sinu tellimus jõuaks Sinuni Sinu jaoks sobivaks ajaks, peame me Sinu paki postitamise pärast sõitma kas 20 või 40km kaugusele, millest tekib mitte vaid kütusekulu, vaid ka ebaratsionaalne ajakulu. Tavaliselt käime pakiautomaatidesse tellimusi postitamas, kui on rohkem tellimusi valmis/pakitud saatmiseks ning oma aega planeerides oleme antud “linna sõidule” planeerinud ka näiteks mõne toormaterjali ostmise või kohtumise kliendiga.
Ning
3) kiirtellimuste puhul loovutame oma magusast uneajast aja Sinu tellimuse täitmiseks, et ta jõuaks õigeks ajaks Sinuni- ehk meie tavapärased tööpäevad muutuvad veelgi pikemaks.

Seega leiame, et 20,00€ lisatasu on igati mõistlik ja põhjendatud tasu, millega võiks iga “hiline” tellija arvestada ja selle tasu olemasolu kasvõi natukenegi mõista. 🙂