BRÄNDI LUGU JA NIMI

 

LÖGWOOD on Mäerand Grupp’i UUS bränd, mis koondab oma nime taha kahe hea sõbra- Oti ja Aimari käte- kui ka ühise koostöö, mille tulemiks on midagi erakordset ja ilusat. Võib öelda, et üheskoos loovad nad puidu ja epoksiidvaiguga kunsti, kus iga taies on erakordne ja ainueksemplar, sest juba kasutatav puidu struktuur ja muster on kordumatu. Seetõttu on ka brändi logo üheks elemendiks ebakorrapärane puiduketas oma aastaringidega, mis igal puul on ainulaadne ja kordumatu. Nimi “LÖGWOOD” tuleneb puuliigist Haematoxylum campechianum, mille inglisekeelne nimetus on Logwood. Antud puuliiki on kasutatud läbi ajaloo ühe peamise vahendina erinevate esemete värvimisel. Tegemist on ühe väga raske ja tugeva puuliigiga ja toona ka väga hinnatud puuliigiga, mille üle käis 17.sajandil suur piraatlus. Kuna LÖGWOOD tegeleb puittoodete valmistamisega, kus epoksiidvaiguga luuakse erinevaid värvivariatsioone, tundus nimi “LÖGWOOD” just ainuõige valik ning täpid antud nimes tähistavadki kahte sõpra- Ott’i ja Aimar’t. Küll aga seoses Aimari töömahu suurenemisega ühes tema teises ettevõtmises, on jäänud LÖGWOOD brändi taha alates 2021.aastast vaid Ott, kelle kätetööd ja ilu edaspidi LÖGWOOD’i nime alt soetada saab.

Niisiis valmistabki Mäerand Grupp LÖGWOOD brändi nime all väärispuidust ja epoksiidvaigust eksklusiivseid ja ainulaadseid serveerimisaluseid, lõikelaudu kui ka mööblit (näiteks diivani- või söögilaudade näol), mis on kvaliteetsed, kordumatud ja hinnalised. Kõik oma tooted valmistab Ott muidugi suure hoolega ning kasutavad oma toodete valmistamisel vaid kvaliteetset epoksiitvaiku kui ka viimistlusvahendit- Rubio Monocoat viimistlusõli, mis võib toiduga kokku puutuda. Puiduna on kasutusel üldjuhul Eestis kasvanud tamm või siis ka näiteks vaher ja saar. Puidu valimisel ei aja taga nad korrapärasust, vaid pigem valivadki puitu tema mustri, oksakohtade ja muu sellise järgi, mis tihtilugu võib-olla mööbli tootmises kõrvale jäetakse ja lihtsalt küttepuuks arvestatakse. Seega on tegemist ka n-ö taaskasutusega, kus enam liiga uute puude mahavõtmiseks ei tehta, vaid kasutatakse kõik olemasolevad jäägid ära.

Antud stiilis mööbliesemed kui ka serveerimisalused sobituvad igasse interjööri, sest puit on kodusisustuses aegumatu ja hinnatud valik ükskõik, mis trendid parasjagu kodusisustuses olla võiks ning epoksiidvaigu värvitoonidega on võimalik leida see sobivaim toon Sinu koju, mis sobib kogu Sinu sisustusega! Täiendame e-poe kategooriat “LÖGWOOD” valmistoodete näol, kuid LÖGWOOD valmistab ka eritellimusel Sinule sobivate mõõtmetega kui ka sobiva värvusega epoksiidvaigust mööblit. Eseme hind sõltub selle mõõtmetest kui ka epoksiidvaigu hulgast.

1 Sinu poolt ostetud LÖGWOOD’i serveerimisalus = 1 puu Eesti loodusesse

Võta meiega julgelt ühendust!

Selleks täida alloleva kontaktvorm, kirjuta meile e-kiri info@maerand.com või helista Ott- 56959677.

[supsystic-form id=11]